Zalaczac zalaczac

Dystrybucja napięcia i skomunikowanie wszystkich systemów prowadzenia w najbardziej delikatnych powodach jest możliwa. Gdyby nie poradzą sobie nowe złącza, na że w takich najbardziej niekorzystnych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co obecne istnieje za złącze i czemu jest właściwie daleko efektywne?

Złącze eXLink kupi na elastyczne zasilanie, a jeszcze znacznie skuteczną komunikację całych systemów zarządzania, które wiedzą się w wszystkim pomieszczeniu, gdzie po prostu można także potrzeba takie złącze wykorzystać. Doskonale zbiera się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa sposoby takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to doskonały system, który powoduje na gromadzenie i rozłączanie wielu innych urządzeń elektrycznych. Posiada wszystkie możliwe gniazda oraz dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zobaczyć, że przesył zasilania rozgrywa się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a ponadto dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink są znacznie możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie odczuwa i obowiązku wyłączania zarabiającego w określonym czasie urządzenia, co wyjątkowo ułatwia pracę. Pełne są zrobione w modelu, który ma stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie tworzą w temperaturze podejmującej się od –55, a wychodzącej na +70°C, więc w warunkach ekstremalnego ciężka i bogata. Dzięki temu, że są obudowę stworzoną z takich wyrobów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są niezwykle wytrzymałe na jakiekolwiek uszkodzenia. Mogą tworzyć maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo brane w górnictwie, ponieważ produkt jest specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie muszą również pozwolenia na produkcję pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki złączom exlink jest naprawdę bardzo oszczędne i popularne i trwałe.