Szpitalny system informacyjny his

Wiele naszych spółek specjalizuje się w sprzedaży i dodawaniu systemów informatycznych do prowadzenia punktami gastronomicznymi i hotelowo-gastronomicznymi. W relacje od rodzaju prowadzonej działalności istnieją rozwiązania dla małego lokalu, jak oraz dla większej sieci restauracji. Rozwiązania będą różnić się między sobą w relacji czy mamy do wykonywania z   kawiarnią, pizzerią, restauracją hotelowej, i może z lokalem szybkiej obsługi. Organizmy do gastronomii bawią się jeszcze większą popularnością. Coraz rzadziej możemy się z problemem gastronomicznym który nie posiada żadnego oprogramowania wspierającego sprzedaż.

Samą spośród najbardziej unowocześnionych aplikacji do zarządzania punktem gastronomicznym jest system POS. W dużych miastach Polskich jest sieć autoryzowanych przedstawicieli. I oferują punkt serwisowy i obsługę zarówno jednostek polskich kiedy również takich, które w ramach swej struktury czy franczyzy są znacznie punktów gastronomicznych na gruncie całej Polski.

Oto przykładowy model infrastruktury informatycznej dla jednostki gastronomicznej:

http://www.comarch-polkas.pl/oferta/program-comarch-cdn-optima-kadry-i-place/Program Comarch CDN Optima Kadry i Płace - POLKAS & COMARCH - Systemy ERP

Jest on właśnie zaprojektowany, aby elementy składowe umożliwiały użytkownikowi maksimum korzyści. Ich integracja i akcja na podobnych bazach powoduje wzrost efektywności, polepszenie jakości obsługi klienta, łatwiejsze raportowanie i liczenie jednostki, niezależnie z tego, albo jest wówczas jedna restauracja, albo same sieć restauracji.

Na obecnym czasie celowo nie podamy firmy, na którym z planów oprzemy propozycję skierowaną do określonego klientowi. Przyjmijmy, że rozwiązanie jest oparte na połączonym systemie, który zapewni zarówno obsługę stanowisk kelnerskich czy barowych, kiedy również pełne zarządzanie gospodarką magazynową. W zależności z pracy pomysł może współpracować z terminalem dotykowym, a dodatkowo z czytnikiem kart magnetycznych, bonem kelnerskim, wagą, drukarką bonów i rachunków, drukarką fiskalną, szufladą, dozownikiem napojów, itp. Wszytko działa pod systemem operacyjnym MS Windows, w budowy małej czyli na jakimś miejscu, używając standardowy sprzęt PC.