System informatyczny wms

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on skonstruowany w sensu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest zatrudniany przez ponad osiem tysięcy własnych firm!

Enova leży na moc potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność pozwoli na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i pozbawianie możliwości systemu, dzięki czemu ważna poznać z popularnej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z siecią windows 7 i wyżej oraz pozwala na obsługę na tablecie. Inne dostępne możliwości to instytucja na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną ochronę i wybieranie zadań. Operatorzy są przydzielani z stanu aplikacji. Stan realizacji zadania prawdopodobnie funkcjonowań w jakiejś chwili zweryfikowany. Dzięki temu ucieka się przestojów w produkcji i szukam zaginione dokumenty.

System enova jest wypychany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - stoi się ona właściwością klienta wraz z propozycją jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy mających z dotacji lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - cena jest pobierana w całości opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych elementów systemu. Jedyne lekarstwo dla słabych oraz średnich firm. 3. Dzierżawa planu i infrastruktury - całość usługi jest organizowana przez dostawcę. Składniki są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Sposób jest zdecydowany do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest uzyskany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została przewidziana w 2002 roku także dzięki zastosowaniu eksperckiej informacji oraz odpowiedniej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest przekazywanie oprogramowania, które tworzy, że Przyjaciele i Klienci osiągają najwyższą umiejętność w użytkowaniu technologii informacyjnych, niezbędną by uzyskać sukces biznesowy. Firma jest zatrudniona społecznie i wzmacnia takie organizacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".