Sklep miesny gdynia

Wizytówką sklepu mięsnego, czy i sklepu cieszącego się sprzedażą nabiałów, w tym serów jest doskonale skrojony wybór, który zajmuje wzrok mężczyzn w wag witrynach. Odpowiednio zaprezentowane i wyeksponowane produkty zachęcają do zakupów, a jednocześnie dostarczają dowodów jakości. Co sprawić, by pokrojone wędliny czy sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami oddanymi do krojenia zarówno wędlin, jak również serów. Stanowią ostatnie ręczne krajalnice grawitacyjne, które zostały urządzone w najnowsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta więcej wyposażona jest w kanał drenażowy, a i podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z powodzeniem mogą stanowić prane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest zdecydowanie ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają także na precyzyjne kiedy i zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a też serów. Doskonale przyznaje się do krojenia takich materiałów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i gotowane mięso, steki.

Urządzenie firmy Bizerba zostały wyposażone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala wynosi od 0 do 12 mm. Ale w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu podana jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a i możliwość zapisu sposobu ich pakowania w jakości programów użytkowych. Można robić płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz układanie plasterków jednego materiału do 4 stosów jeden za drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede każdym w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została wytworzona z najdoskonalszej klas materiałów, a prosto z anodowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia idą na dostosowanie rzeczy do określonego produktu. Dodatkowo urządzona jest w stół przeznaczony do odkładania pokrojonych plasterków.