Rozwoj firmy handlowej

Jesteśmy specjalni, że rozwój naszej firmy chce od satysfakcji zarówno wszystkich użytkowników korzystających bezpośrednio z naszych usług, a więc jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych i inwestorów, jacy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy przekonani, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie czasów dostaw, podwyższanie kwalifikacji kadry pracowniczej oraz ciągłe doskonalenie poziomu obsługi klienta i formy dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zamierzonego celu.

Zobowiązujemy się dołożyć wszelkich starań, by nasi użytkownicy stanowili w sumy szczęśliwi i przekonani co do wartości użytkowej i wartości świadczonych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to danie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do funkcji w powierzchniach zagrożonych wybuchem, dopasowany do montażu w jakiejkolwiek popularności w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Uczynione z galwanizowanej blachy silnej i urządzone w klapę inspekcyjną, pozwalają na wjazd do silnika i wirnika bez potrzeb wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe wykonywane są razem z światowym standardem ISO 9001. Stworzone do celu w dziedzinach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki uczyniony ze stopów aluminium lub wirniki stworzone z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez powody na jakość, wirniki wyważane zgodnie z ISO 1940-1. Obudowa może stanowić zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale wykonane z blachy mosiężnej, które minimalizują ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa stworzone ze stali galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na żądanie.

Wentylatory dachowe są stosowane do wentylacji wszystkiej i ekonomicznej w przestrzeniach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, jakie są pochylone do tyłu, stworzonymi ze określeni galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały urządzone w silnik trójfazowy, jaki stanowi dobrany do lekturze w powierzchniach zagrożonych wybuchem