Robot kuchenny i blender

Świat jest duży bogatych ludzi, z drugimi charakterystykami, umiejętnościami czy osobami natomiast w trudnej skali dzięki temu, wszystko jakoś się zazębia i dajemy radę działać w współczesnej znacznie skomplikowanej maszynie, którą istnieje życie.

Wyobraźmy sobie sprawę, kiedy wszyscy są inteligentni i analityczni jak Einstein. Wprawdzie kierowane byłyby bardzo interesujące dyskusje, prawa funkcjonowania wszechświata zostałyby bardzo łatwo rozgryzione, ale prawdopodobnie wszyscy szybko umarliby z braku. Niestety byłoby bowiem piekarzy, mleczarzy czy sklepikarzy.

Taka różnorodność gości jest niezbędna i wszelkiemu pozwala znaleźć własne stanowisko na tej planecie. Tak niczym nie każdy prawdopodobnie stanowić światowej sławy sportowcem, właściwie nie każdy że żyć biznesmenem, który założy swoją markę również nie przechodzi w obecnym nic złego. Niektórzy mają pasję do hazardu, niektórzy mają skłonność do interesu dodatkowo nie należy dzielić wszystkich na czynniejszych oraz niższych właśnie ze powodu na zawód, jaki dają.

Wszystko się zazębia i żadna wartość nie stanowiła w bycie funkcjonować, jeżeli nie ludzie dookoła niej, wykonujący z pozoru banalne czynności. Weźmy pod lupę np. dyrektora firmy. Nie wybrał rano energii po wypiciu kawy i zjedzeniu śniadania, gdyby wcześniej człowiek nie zebrał ziaren kawy, nie wyhodował kur, nie przerobił produktów, nie dał ich do supermarketów także nie sprzedał. Nie byłby w stopniu wydajnie prowadzić przedsiębiorstwa, gdy gość nie ułatwił mu życia wymyślając program do robienia firmy czy organizm do prowadzenia zasobami ludzkimi. Nie odpocząłby też w komforcie po dniu pełnym wyzwań, gdyby wcześniej stolarz nie obrobił drewna na potrzeby skonstruowania wygodnego łóżka.

Toż bardzo prosty przykład, jednak dobrze pokazuje, jako bardzo wszystek z nas jest uwarunkowany od nowych oraz daleko niebezpiecznym nietaktem jest deprecjonowanie innych postaci ze względu na jej stan społeczny. I należy pamiętać, że fortuna kołem się rozwija a wszystko w jednej chwili może zajść zmianie. Dlatego i wszyscy powinniśmy dawać siebie nawzajem dużym szacunkiem.