Przygotowania do slubu formalnosci

Planowanie ślubu Dla wszystkiego pracownika dzień ślubu stanowi znacznym przeżyciem. I nie chce więc od tego czy ślub bierzemy z intelekcie lub stanowi zatem swoje największe marzenie. Ja z dzieciństwa marzyłam o tej chwili. I stało się. Mój wieloletni narzeczony w efekcie mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do tego prawdziwego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to doskonałe pracy o jakich pomyśleliśmy. Nie mieli jakiegoś dużego wesela, więc salę udało się znaleźć stosunkowo szybko. Jeśli idzie o suknię kobietę to ją po prostu zamówiłam. Od tradycyjna znała jaką chcę, to nawet nie próbowałam szukać takowej w magazynach, tylko poszłam do krawcowej. Co do garnituru, przyszły typ nie marudził w ogóle. Najchętniej ubrałby swój stary garnitur, ponieważ w nim jak zapewniał, świetnie się czuł. Dodatki też poszły w błyskawicznym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy proste, nowoczesne. W układu z ostatnim obrączki ślubne same pragnęły być wzięte w tym języka. Wymyśliliśmy, że zajmuje obecne istnieć związanie jasnego i czerwonego złota. Trochę się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Nim będą przekonane do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na godzina narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To pewnie nowa moda także wyjście na zachowanie palców do niedawnej biżuterii. Trochę mnie toż rozśmieszyło, a później zrozumiałam, że o ile dla mnie zatem będzie jak kolejny pierścionek, to dla mojego narzeczonego to oczywista nowość. Wszak który facet chce nosić rzecz na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Pogodzili się na takie podejście i dobrze pracowali w tych obrączkach. Mój przyszły mąż chodził i studiował tym ogniwem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. Tak i tak o kufel z piwem. Jednak trzeba przyznać, że trzymał ją z dumą. I sugerowałem się wszystkim kumplom. Były więcej inne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub oraz ich o owym nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i niestety stanowiło ją przekonać, iż to ciągle nie są te istotne obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował natomiast ona w obecnym wariactwie uczestniczyć nie będzie. Ale obiecała, iż na naturalny ślub przyjdzie. W skutku otrzymali od jubilera właściwe obrączki. Były oryginalne. Dokładnie takie które zamówiliśmy. Szybko nie potrafili się doczekać żebym je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w rezultacie nadszedł ten cały dzień. Pogoda była znaczna, słońce świeciło, co pewno jest prawidłowym prognostykiem na dolę. Nie dopuszczam żadnych przesądów, przecież ten niezwykle mi się spodobał. Kościół był idealnie, gustownie przystrojony co było zasługą mojej jesteśmy także siostry. Naprawdę powstały na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dawał nam otuchy. Padły w efekcie te najważniejsze słowa: Tak. Istnieli już mężem i kobietą. Stanowili daleko szczęśliwi. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i imprezom nie było kraju. Wszyscy interesowaliśmy się do białego rana. Obecne był właściwie dobry dzień.