Program pc market 7 cena

Program pc pos sposób jest czytelnym i praktycznym programem kasowym typu POS, jaki jest przystosowany dla stanowiska komputerowego z monitorem, kasą fiskalną, czytnikiem kodów kreskowych, wagą i dowolną klawiaturą.

 

PC-POS 7 jest urządzony w ciepły oraz intuicyjny interfejs użytkownika. Szczególny nacisk został ustawiony na ergonomia działalności na urządzeniach dotykowych oraz łatwość obsługi. Kasjer bardzo szybko przygotowuje się jak sprawnie sprzedawać.

PC-POS 7 posiada możliwość adaptacji interfejsu do sklepów spożywczych, branżowych, a i restauracji lub kawiarni – możemy sami przystosować wygląd ekranu kasjera.

PC-POS 7 zapewnia zabezpieczenie danych poprzez system synchronizacji bazy polskiej oraz bazy na serwerze. Projekt w czasie utraty związania z bazą serwera, natychmiast przełącza się na książkę na podstawie lokalnej, i po odzyskaniu połączenia przesyła dane.

PC-POS 7 jesteśmy okazja konfigurować zdalnie lub lokalnie – możemy z samego miejsca, z zaplecza supermarketu albo z pewnego stanowiska kasowego, skonfigurować dane stanowisko kasowe, np. dodać przyciski szybkiej sprzedaży.

PC-POS 7 i PC-Market 7 – toż najskuteczniejszy organizm do zarządzania placówką handlową. System zezwala na duże rozliczenie kasjerów i podgląd utargu zrealizowanego obecnie na kwocie lub kasach, a zakres czerpanych z kasy informacji poprzez bogaty moduł raportowy zadowoli najbardziej potrzebujących przedsiębiorców.

Oto podstawowe opcje tego projektu:
– obsługa urządzeń dotykowych, a dodatkowo klawiatur programowalnych,
– obsługa rozliczeń towarów danych na opakowania oraz sprzedaż w tandemie,
– obsługa rabatów,
– obsługa kart lojalnościowych, a dodatkowo kart płatniczych,
– rozliczenia kasjera wykorzystując różne formy płatności,
– rozliczenie kasjera z gotówki w jakiejś ilości walut,
– odczytywanie kodów ważonych,
– bardzo szeroka konfiguracja uprawnień dla personelu,
– obsługa sporej sum kasjerów,
– możliwość otwarcia jednocześnie kilku paragonów,
– bardzo szeroka konfiguracja programu z zakładkami dopasowanymi do spraw branży,
– duże bezpieczeństwo książce oraz danych,
– codzienna praca nawet podczas utraty połączenia z serwerem bazodanowym,
– współpraca z pozostałymi programami magazynowymi – przede ludziom z planem PC-Market 7,
– wystawianie faktur VAT do paragonów – przy współpracy z PC-Market 7.