Program ksiegowy kh

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, zarabiające w miejscu Windows, są bardzo skuteczne i ich obsługa intuicyjna. Istnieje natomiast zawsze grupa użytkowników, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli zaczynać się tabulatorem. Są i firmy czy przedsiębiorcy, jacy nie chcą inwestować w tamto komputery. Dla nich właśnie stworzono program Comarch Klasyka, który sprzedaje wszystkie nowoczesne rozwiązania i drodze w starożytnej formie graficznej.

Comarch klasyka stanowi w cali funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania firm na księgowości uproszczonej i całej. Pozwala na prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej, wspólnie z rejestracją operacji handlowych, oraz w walutach obcych. W ramach aplikacji prosta jest każda liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zastosowaną bazę banków, jaką można skorzystać do realizacji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Innym punktem pomysłu jest element Płace. Stawia on ofertę prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i planowania zarobków. Bogata w nim dostrzegać nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten daje więcej na przygotowywanie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a dodatkowo generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla całych użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do nowych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Że więc stanowić niezwykle udana propozycja, zważywszy na fakt, że aktualizacja może godzić się z 40% rabatem, a najnowsza wersja aplikacji została skonstruowana w oparciu o najnowsze technologie, uwzględnia też chciane koleje w przepisach, jakie z rozmaitych powodów mogą po prostu nie dotrzeć do grupy klasycznej.