Profesjonalne krajalnice w sklepach spozywczych

W sklepach oraz w gospodarstwach domowych bardzo często zachodzi potrzeba pokrojenia czegoś w równe, cienkie plastry. Dotyczy to przede wszystkim wędlin, serów i pieczywa, jednak zdarza się, że krajalnica bywa wykorzystywana także do innych celów, na przykład do krojenia warzyw lub owoców, gdy potrzebujemy ich w postaci cienkich plasterków.


W zależności od tego, co zamierzam kroić na krajalnicy, jest ona zaopatrzona w specjalne ostrze – gładkie lub ząbkowane. Ząbkowane przeznaczone jest do krojenia pieczywa, co pozwala łatwo “wgryźć się” w jego strukturę i daje równe kromki, nawet przy krojeniu miękkiego, świeżego pieczywa. Z kolei gdy chodzi o wędliny czy sery, zależy nam szczególnie na cienkich, równych plastrach, które kroi się gładko i bez specjalnego wysiłku. Do tego celu używamy krajalnicy z gładką, ale bardzo ostrą krawędzią, która idealnie radzi sobie z twardymi, jak i bardzo delikatnymi wędlinami i serami.

Krajalnica Maga 310p to precyzyjna maszyna do krojenia, polecana szczególnie do lokali gastronomicznych oraz do sklepów. Jest polecana przez producenta ze względu na swoją wysoką wytrzymałość oraz łatwość obsługi. Dzięki tym cechom każdy, po wstępnym przeszkoleniu z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, może przystąpić do pracy z krajalnicą i oferować swoim klientom wędliny czy sery pokrojone w precyzyjne plastry. Krajalnice dobrych marek pozwalają na szybkie uporanie się z pokrojeniem dużej ilości wędlin czy serów, przy niewielkim nakładzie pracy i sił pracownika. Taka krajalnica w sklepie pozwala znacznie zaoszczędzić czas, jaki niegdyś poświęcano na krojenie produktów na plasterki. Dodatkowo, krajalnice dzięki regulowanemu zakresowi grubości plastra, pozwalają odkroić gruby, równy plaster, bądź pokroić wędlinę na cieniutkie, niemal przezroczyste plasterki, jak to jest wymagane na przykład w przypadku szynek surowych, które jada się wyłącznie w plasterkach grubości bibułki.


POLKAS
Pasternik 94, 31-354 Kraków
12 634 05 44
http://www.polkas.pl