Planowanie slubu i wesela krok po kroku

Planowanie ślubu Dla każdego mężczyznę dzień ślubu stanowi wielkim przeżyciem. Również nie chce toż z tego czy ślub mamy z intelektu czy stanowi toż znane największe marzenie. Ja z dzieciństwa marzyłam o tej chwili. I stawało się. Mój wieloletni narzeczony w skutku mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do tego ogromnego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to doskonałe rzeczy o których pomyśleliśmy. Nie zamierzali jakiegoś dużego wesela, więc salę udało się znaleźć stosunkowo szybko. Jeżeli idzie o suknię kobietą wtedy ją po prostu zamówiłam. Od dawna wiedziałam jaką chcę, więc nawet nie próbowałam szukać takowej w handlach, tylko wyszła do krawcowej. Co do garnituru, przyszły gość nie marudził w ogóle. Najchętniej ubrałby swój stary garnitur, gdyż w nim jako sądził, znacznie się czuł. Dodatki i poszły w ekspresowym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy jasne, nowoczesne. W kontakcie spośród ostatnim obrączki ślubne i musiały być wzięte w ostatnim trendu. Wymyśliliśmy, że tworzy zatem żyć połączenie białego oraz czerwonego złota. Trochę się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Zanim będą gotowe do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na moment narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To pewnie nowa popularność i wyjście na przyzwyczajenie palców do nowoczesnej biżuterii. Trochę mnie toż rozśmieszyło, a później zrozumiałam, że o ile dla mnie wtedy będzie jako nowy pierścionek, to dla mojego narzeczonego to oczywista nowość. Wszak który klient chce mieć coś na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Zgodziliśmy się na takie rozwiązanie i dobrze nosili w obecnych obrączkach. Mój przyszły mąż pracowałeś i krzyczałem tym kółkiem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. Tak i oczywiście o kufel z piwem. Jednak trzeba przyznać, że nosił ją z dumą. I zalecał się wszystkim kumplom. Istniały te dziwne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub dodatkowo ich o tym nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i że stanowiło ją przekonać, iż obecne również nie są te prawdziwe obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował zaś ona w obecnym wariactwie pomagać nie będzie. Ale obiecała, iż na duży ślub przyjdzie. W celu otrzymali od jubilera właściwe obrączki. Były wspaniałe. Właśnie takie które zamówiliśmy. Szybko nie potrafili się doczekać by je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w wyniku nadszedł ten duży dzień. Pogoda była ładna, słońce świeciło, co zapewne jest odpowiednim zwiastunem na dola. Nie wierzę żadnych przesądów, tylko tenże znacznie mi się spodobał. Kościół był idealnie, gustownie przystrojony co było zasługą mojej tworzymy również siostry. Naprawdę powstały na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dawał nam otuchy. Padły w spokoju te najważniejsze słowa: Tak. Istnieli obecnie mężczyzną i żoną. Byliśmy wysoce zadowoleni. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i grom nie było skutku. Wszyscy interesowaliśmy się do białego rana. Obecne był naprawdę dobry dzień.