Optima ksiegowosc instrukcja

Optima to grupa programów skojarzonych ze sobą. Pracują ograniczając się do wspólnej bazy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza wiele alternatyw dla przeciętnych oraz średnich przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów występujących w firmie. Samym z polecanych elementów jest program comarch magazyn.

Moduł ten przeznaczony stanowi dla firm usługowych. W prosty sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dostęp do informacji jest możliwy z okresu innych elementów co usprawnia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po wykonaniu nowej bazy informacji ważna ją modernizować za pomocą kreatora,
– w terenie samej firmy można prowadzić kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne i przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na podstawie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– zezwala na wykonanie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez użytkownika,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z opisami, atrybutami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

Poszerzenie programu o kolejny panel handel plus pozwoli na osiągnięcie wyczerpującej danej o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu materiałami w oparciu o dane partie zróżnicowane pod względem podających je stron. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który artykuł również z której dostawy zamierza wydać z magazynu. Kierowany jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja elementu jest oczywista, uczestniczy w niniejszym zamieszczona instrukcja obsługi. W funkcjonalny i lekki sposób kieruje punkt po punkcie do wykonania instalacji.