Odpylacz tworzyw sztucznych

posnet temo

Odpylacze workowe, dzięki bogatemu wyborowi w skóry worków filtracyjnych z innych artykułów i o nietypowym kształcie i dużym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i wynoszenie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w jakiejś gałęzi przemysłu, w którym istnieje kłopot z nieczystym powietrzem występującym w ciągu przemysłowym.

Niezwykle proste - filtry modułowe, które odczuwane są szczególnie w dziedziny drzewnej i meblarskiej, znacznie dobra realizują naszą pozycję również przy odciąganiu różnych sposobów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W bezpośredniej możliwości mamy również wielkie jednostki modułowe mogące obsługiwać wielkie hale produkcyjne jak oraz młode odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla poszczególnych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów prezentują się dużą powierzchnią filtracyjną. Stosowane są do starych i małych pyłów. Odpylacze kasetonowe są wykorzystywane w filtracji przemysłowej o niskich stężeniach pyłów. Z wskazówki na naszą budowę mają poważną powierzchnię filtracyjną.

Znacznie szybka skala proponowanych odpylaczy zapewnia nam odpowiedni dobór maszyny do potrzeb konsumenta. Więcej wiadomości o naszej ofercie można zyskać na własnej stronie internetowej lub umawiając się z nami bezpośrednio.

Oferowane przez nas dania odpylające są przydatne w kategorii przeciwwybuchowej co oznacza, że to odpylacz wykonany razem z przepisami wprowadzonymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie:- pyły, trociny, wióry wynikające z obróbki drewna- pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów- mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do nauczenia się z nowoczesnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości stosowania różnych konfiguracji, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie jeszcze w Twojej firmie wykonanie i pozwoli utrzymać w nim czystość, natomiast w ciągu zimy w porządku recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.