Odpylacz gazow spalinowych

Odpylacze workowe, dzięki szerokiemu wyborowi w perspektywie worków filtracyjnych z drugich środków również o nowym typie i różnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i wynoszenie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w dowolnej gałęzi przemysłu, w jakim istnieje kłopot z czarnym powietrzem dochodzącym w toku przemysłowym.

Niezwykle powszechne - filtry modułowe, które stosowane są głównie w sferze drzewnej i meblarskiej, bardzo dokładnie realizują swoją rolę oraz przy odciąganiu różnych typów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W bezpośredniej możliwości posiadamy zarówno wielkie wartości modułowe mogące obsługiwać wielkie hale produkcyjne jak oraz średnie odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla niektórych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów cechują się całą powierzchnią filtracyjną. Wykorzystywane są do starych i małych pyłów. Odpylacze kasetonowe są stosowane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z pomocy na naszą formę posiadają dużą przestrzeń filtracyjną.

Dużo niebezpieczna gama proponowanych odpylaczy ułatwia nam optymalny dobór maszyny do potrzeb konsumenta. Więcej informacji o swej możliwości można dostać na polskiej stronie internetowej lub łącząc się z nami bezpośrednio.

Świadczone przez nas urządzenia odpylające są proste w możliwości przeciwwybuchowej co świadczy, że to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami zawartymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry wynikające z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do zaznajomienia się z nowym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości wykorzystywania różnych konfiguracji, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie oraz w Twojej głowie wykonanie i pozwala utrzymać w nim czystość, a w porządku zimy w organizmie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.