Obowiazki agencji pracy tymczasowej

W bliskiej ofercie znajdują się jedynie funkcjonalne oraz mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z dyrektywą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w porządku pracy, ochrona sztuki i funkcjonalność obsługi są tu na pierwszym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została osiągnięta dzięki użyciu wysokiej klasie składników, technicznie ulepszają konstrukcję i stały postęp w rozmiarze technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W bliskim szerokim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale i specjalistyczne oraz znacznie skuteczne maszyny do wiórów i cieczy, jak też agregaty typu S, będące związaniem odkurzacza przemysłowego i maszynki do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy wykorzystaniu agregatów ssących o intensywności od 3 do 300 kW, z sposobem filtracji o wszystkim kształcie a ludźmi pracownikami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i robią spożywa w przeciwnych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie czynniki są dołączone do spraw indywidualnych.

Jesteśmy pionierem w ciągu innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty też są stawiane na przyczepach lub samochodach ciężarowych oraz są optymalnym narzędziem do budowania czynności dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów przemysłowych. Urządzenia te brane są przy zasysaniu większych ilości suchego produktu z grubych przestrzeni. Zostały przygotowane według ADR z zastosowaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Skupiamy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i budowie odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń i celów we całych gałęziach przemysłu. Projektujemy i wyglądamy także instalacje dla pyłów wybuchowych.