Krajalnice graef

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, oraz że niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą łączą dwie cechy: wysoka sytuacja i niewygórowana cena? Krajalnica firmy Maga zaspokoi Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest spełniona przez polskiego producenta, przez co do jej głównej wartości nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na zajęciu". Jest dość prosta w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim nadzieje.

instalacje atex

Krajalnica maga 612p to skutek, oddany do krojenia przede każdym pozostałego sposobu wędlin i ciała, ale z powodzeniem pewno stanowić używany i do uprawiania plastrów z warzyw czy sera. Idą z niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, i z zadowoleniem uzyskamy dzięki niej również niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy również duże plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest zwinna i niezwykle precyzyjna, a stosowanie jej - w cali bezpieczne. Wszystkie elementy zostały dobrze zabezpieczone i zrobione z naprawdę trwałych, popularnych w sprzątaniu i ochron elementów. Krajalnica maga użytkowana zgodnie z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie zaufania i wymogi sanitarne. Każdy moment tego dania, jaki stanowi jakąś styczność z żywnością, jest skonstruowany z wyjątków nierdzewnych.

Nie marzysz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie jest dość płyty dociskowej? Z modelem 612p nigdy nie będziesz brał tegoż faktu! To krajalnica, która właśnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując ubrane w nią artykuły do minimum i minimalizując jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po każdym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i wykonać urządzenie do tego, by znów pracowało "jako inne".