Krajalnica z nozem teflonowym

Wszyscy cenimy urządzenia oraz instytucje, jakie w jeden sposób wyręczają nas w praktyce, albo chociaż ułatwiają pracę. Drinku spośród takich urządzeń, które ułatwia pracę gościowi jest krajalnica maga 310p. Można stwierdzić, że jest ostatnie konieczne urządzenie gastronomiczne, które jest obowiązkowe w dowolnej placówce gastronomicznej, w jakimkolwiek sklepie, a dodatkowo w gospodarstwach domowych.

Krojenie różnorodnych produktów Trudno sobie wyobrazić sklep spożywczy, który nie ma takiego sprzętu. Obecne pokolenie nie kupuje już wędlin, czy sera na kilogramy, gdyż nie posiada takiej potrzeby, bo sklepy nieustannie polecają szeroką ofertę tych produktów. Więc bezcelowe byłoby kupowanie niezliczonej liczby produktów spożywczych, jak zatem bywało w okresach PRL. Krajalnica maga 310p zapewni szybką obsługę niezliczonej dawce konsumentów zgromadzonych w zakładzie. Pokroi wynik w symetryczne plastry, wyglądające bardzo atrakcyjnie. Krajalnic dana jest do cięcia różnorodnych produktów spożywczych. Można za pomocą niej kroić produkty miękkie, jak również małej miękkości, i nawet twarde, czy suche. Wszystkie pokroi według życzenia klienta, gdyż zmiana grubości krojenia jest jednoznaczna i mocna.

Optima crm

Wszystko chce od noża Sprawność krojenia zależy od ostrości noża. Krajalnica 310p w bezpośredniej budowie posiada ostrzarkę, która gwarantuje ostrzenie noża. A nóż krojący napędzany jest silnikiem poprzez przekładnie ślimakową. Zatem krajalnica sprawnie pokroi wynik w drugie plastry o grubości do 16 milimetrów. Narzędzie jest niskie w eksploatacji i pewne. Podczas krojenia nie ma potrzeby dociskania krojonego produktu spożywczego, gdyż stwarza ona na prawdzie grawitacji. Podczas krojenia wystarczy jedynie przesuwać stół podawczy korzystając z rączki dołączonej do stołu. Urządzenie stanowi daleko zdrowe i delikatne dla zdrowia, gdyż całe jego tematy, które łączą się z krojoną żywnością przygotowane są ze zwykli nierdzewnej. Co czyni, iż nie ma nadzieje ku temu, by powstała rdza na dolach krajalnicy. Przed korozją ubezpieczone są każde elementy krajalnicy, a to ważna ją wolno myć nie bojąc się o swoje zdrowie. Utrzymaniu jej w czystości sprzyja również duża możliwość zdemontowania krajalnicy.