Krajalnica unold

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest efektem wiodącej z lat na placu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną wartość i wieloletnie doświadczenie, które spośród uczciwością nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest urządzeniem profesjonalnym, które posiada kroić zarówno twarde kiedy również przyjemne towary na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie przenosi się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do samego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najdoskonalszej klasie Krajalnica została zrealizowana z specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących najwyższą odporność wśród podobnych urządzeń widocznych na zbycie. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował myślenie oraz pracę maszyny. Produkty z których wykonana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które posiadają kontakt z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze byliśmy nierdzewnej, co dobrze przydłuża ich siła. Kolejne elementy zostały wytworzone z eloksalowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika wyposażony istnieje w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na dowód po zaniku zasilania sieciowego zaś jego przywróceniu. Krajalnica jest wyjątkowo urządzona w profesjonalną blokadę, która umożliwia na zdjęcie stołu podawczego tylko jak wydobywa się on w popularności zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w roli przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.