Krajalnica maga 612p ostrzenie

Krajalnica maga 612p to skuteczne danie do cięcia wszelkiego typu żywności. Przyznaje się zarówno do robienia produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy a do pewnych jak sery. Dobre produkty i precyzyjne wykonanie zapewnia dużą i bezproblemową eksploatację. Konstrukcja maszyny idzie na utrzymanie jej w przejrzystości i zadowolenie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest automatyczna i prosta, dzięki czemu drugi człowiek może stać już zastosowany w drugie obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica budowana istnieje w dwóch wersjach. Wersja standardowa wyposażona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w budowie. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temu nie jest możliwe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są delikatne i możliwe do dokonania w małym czasie. Wystarczy po dokonaniu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z resztek produktów jak tłuszcz czy okruchy. Każde elementy jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować a nie ma konieczności używania żadnych narzędzi do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się także w niższych sklepach jak i małych zakładach, gdzie przerób artykułów istnieje na średnim poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to jakiś 4500 złotych brutto. Do krajalnicy przydatne są i części zamienne w symbolicznych cenach. Urządzenie robi się z wielu elementów, które mogą zostać zastąpione w sukcesu uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty eksploatacje modelu.