Darmowy program dla firmy transportowej

http://erp.polkas.pl/enova365/enova365-kadry-place/enova365 Kadry Płace | Systemy ERP | POLKAS

PC Market firmy Insoft więc znacznie elastyczny program, również dla młodszego sklepu kiedy także dla supermarketu - i wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł pierwszy jest w zasięgu kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W moc rozwoju firmy można prowadzić ją o dodatkowe elementy. PC Market jest wdzięcznym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie określany jest przez naszych użytkowników. Najnowsza możliwość Pc Market 7 to oprogramowanie dedykowane dla dużych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W jakimś elemencie będziesz wiedział ile zarabia Twój sklep. Program dobrze Ci zatem wyliczy. Sprawdzisz jakie cele najchętniej kupują Twoi klienci, albo jakich nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca gwarantuje Ci najprostsze ceny. Zazwyczaj będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto a ile ma Ci coraz wpłacić pieniędzy. W jakiejś chwili program określi jaką sumę pieniędzy nosisz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić ogrom momentu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a szczególnie wtedy, gdy skorzystasz spośród pomocy kolektorów informacji. Samodzielnie i natychmiast wydrukujesz etykietki na półki. Możesz samodzielnie zaprojektować nalepkę towarową dla naszego biznesu. Podczas dostawy program sam je wydrukuje dla nowych produktów. Dzięki zgodzie z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na towary, to rzecz zaledwie kilku sekund.

Na rodzimym rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze projekty to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Samym z najpopularniejszych jest program PC-Market.

Stworzony jest do prowadzenia sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Bierze go już ponad trzy tysiące placówek handlowych. Czysty i przyjemny w obsłudze, w nieświadomy rozwiązanie pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na określoną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego projektu zadecydowało kilka czynników. Przede ludziom jest łatwy, obsługuje wiele rodzajów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z większością otwartych na placu urządzeń fiskalnych, a dodatkowo wszelkiego typie sprzętem, który można zaobserwować w placówkach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.