Comarch klasyka demo

Jednymi z najsłynniejszych programów przeznaczonych dla firm są te pochodzące z kolekcji Comarch Klasyka (dawniej CDN Klasyka), specjalnie dla przedsiębiorstw posiadających komputery wykonujące w towarzystwie DOS. Część ta aktualizowana istnieje już przez ponad 20 lat i uzyskała przez ten moment wysokie i stałe grono zwolenników.
Program z ostatniego pakietu są aplikacjami DOSowymi, które dokonują w organizmie operacyjnym Microsoft DOS.

Jako sposób operacyjny można stosować również Windows 95, Microsoft Windows 98, Windows NT4, Windows 2000, Windows Me,Windows XP, Windows Vista oraz Windows 7 (tylko wersja 32-bitowa).
Comarch ERP Klasyka to absolutna i spójna oferta idealna dla niskich i średnich firm handlowych, produkcyjnych i usługowych. Pakiet ma kilka programów do prowadzenia, księgowości i marketingu, które podejmują w tle DOS. W sklep Comarch Klasyka wchodzą:
– pakiety magazynująco-fakturujące (Firma++, Faktury),
– pakiety finansowo-księgowe (Księga Podatkowa),
– Księga Handlowa,
– pakiety kadrowo-płacowe (Płace, Płace oraz Kadry).
Mężczyźni z wszelkiej rodziny programów serii Comarch ERP Klasyka mogą wyszukać te, które tak gwarantują ich potrzebom.
Programy księgowe umożliwiają sprawną obsługę firmy, bez sensu na to który dobrano sposób ewidencji zdarzeń gospodarczych, W realnym stopniu ułatwiają pracę działu księgowego. Wszystko to stworzyło, że plik ten został się w moc regionach Polski a w wielu dziedzinach podstawowym standardem. Klienci cenią sobie jego skuteczność, stabilność oraz funkcjonalność. Część ta cechuje się prostą obsługą, niezawodnością i prostym interfejsem. Do ostatniej chwile z Comarch Klasyka skorzystało już ponad 45 000 przedsiębiorstw.
Dla marek będących klientami pakietu, którzy dbają o doświadczeniu na kolejne aplikacje Comarch przygotowano wyjątkową ofertę. Nie wagą oni obawiać się kosztownej wymiany mebla i zakupu innych systemów operacyjnych – wystarczy bowiem zakupić aktualizację Comarch ERP Klasyka w kwestii aplikacji Comarch Asysta. Wynika to jednocześnie tych klientów, którzy do ostatniej pory mieli z nieaktualizowanej wersji oprogramowania.